W dniach 15.10 - 09.11.2018 roku zapraszamy na zakupy promocyjne teczek serii T-Line Zakupy teczek o wartości 350 zł netto z serii T-Line promujemy atrakcyjnymi nagrodami.

Na rok 2019 przygotowaliśmy szeroką ofertę zarówno kalendarzy książkowych, jak i ściennych. Wśród propozycji kalendarzy książkowych znajdziemy nowe interesujące oprawy, zaprojektowane w zgodzie z najnowsymi trendami.

Ofertę kalendarzy adresowanych do biur i domów wzbogaciliśmy o nowe tytuły: kalendarz Rodzinny ilustrowany autorskimi rysunkami, Impresje ze spiralką i kalendarz Ścienny.

Nowe wzory kalendarzy szkolnych na rok 2018/19 już w sprzedaży. Jak co roku przygotowaliśmy duży wybór opraw, zarówno dla miłośników barwnych motywów, jak i wielbicieli klasycznych okładek. Kalendarze dla nauczycieli, pedagogów posiadają specjalny układ kalendarium, pomagający w rozplanowaniu zajęć i organizacji czasu pracy.

Informujemy, że wprowadziliśmy do sprzedaży nowy wzór Książki kontroli. Obowiązuje on od 30 kwietnia 2018 roku. Nowe tytuły oznaczone są symbolami P10u i P11u.

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka