Informujemy, że wprowadziliśmy do sprzedaży nowy wzór Książki kontroli. Obowiązuje on od 30 kwietnia 2018 roku. Nowe tytuły oznaczone są symbolami P10u i P11u.

Informujemy, że dzień 30 marca 2018 r. (piątek), jest w firmie Michalczyk i Prokop dniem wolnym od pracy.
W związku z kończącym się kwartałem, serdecznie prosimy o składanie zamówień do 29 marca.

Już jutro startuje odsłona walentynkowego konkursu.
Wejdź na nasz oficjalny profil https://www.facebook.com/michalczykiprokop/ i baw się z nami.

Regulamin konkursu

Informujemy, że w związku ze znaczącymi podwyżkami cen papieru samokopiującego i offsetowego zmuszeni jesteśmy podnieść ceny druków należących do Druków Akcydensowych oraz Akcesoriów Podatnika marki Michalczyk i Prokop. Wzrost wyniesie 8%. Nowe ceny będą obowiązywać od dnia 19 lutego 2018 r.

Dodatkowych szczegółowych informacji udzielą Przedstawiciele Handlowi oraz pracownicy Działu Obsługi Klienta.

W roku 2018 do naszych Partnerów Handlowych realizujących zakupy marki Tetis kierujemy zaproszenia na dwa programy turystyczne. Wypoczynek na największej z Wysp Kanaryjskich - Teneryfie lub dłuższy pobyt w Ameryce Środkowej  - Panama, Kostaryka, Nikaragua.

Teneryfa zachęca swoim łagodnym, umiarkowanym klimatem dzięki któremu nazywana jest "Wyspą wiecznej wiosny". Pobyt w miejscowości Costa Adeje, jednym z najpopularniejszych kurortów na wyspie. W pobliżu bardzo ładna, szeroka piaszczysta plaża Fanabe, doskonała baza do uprawiania sportów wodnych. W odległości 1,5 km park wodny. Więcej szczegółów u Twojego opiekuna handlowego.

Panama, Kostaryka, Nikaragua 15-dniowa wycieczka objazdowa, z urozmaiconym programem turystycznym. Zwiedzanie rozpoczniemy w Panamie, kolejne dni spędzimy w Kostaryce, między innymi eksplorując dżunglę i miejscowe wulkany. Następnie przejazd słynną Trasą Panaamerykańską do Nikaragui, gdzie zaplanowaliśmy między innymi wizytę w fabryce najsłynniejszego rumu w Ameryce Łacińskiej - Flor de Cana. To tylko niektóre z miejsc i atrakcji, które zostały zaplanowane w tym bogatym programie turystycznym.

Podobnie, jak w poprzednich programach, warunkiem udziału w promocji jest podpisanie deklaracji.

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka