Michalczyk i Prokop - Aktualności

Na rok 2019 przygotowaliśmy szeroką ofertę zarówno kalendarzy książkowych, jak i ściennych. Wśród propozycji kalendarzy książkowych znajdziemy nowe interesujące oprawy, zaprojektowane w zgodzie z najnowsymi trendami.

Ofertę kalendarzy adresowanych do biur i domów wzbogaciliśmy o nowe tytuły: kalendarz Rodzinny ilustrowany autorskimi rysunkami, Impresje ze spiralką i kalendarz Ścienny.

Informujemy, że wystartowały "Tetis Premie 2018". Program adresowany jest do Partnerów handlowych spółki Michalczyk i Prokop. Umożliwia zbieranie punktów przy okazji zakupów artykułów marki Tetis oraz ich wymianę na premie z katalogu, dostępne w promocyjnej cenie 1 zł netto za sztukę. Uczestnik otrzymuje 1 punkt za każde 10 zł netto wydane na produkty marki Tetis.

Nowe wzory kalendarzy szkolnych na rok 2018/19 już w sprzedaży. Jak co roku przygotowaliśmy duży wybór opraw, zarówno dla miłośników barwnych motywów, jak i wielbicieli klasycznych okładek. Kalendarze dla nauczycieli, pedagogów posiadają specjalny układ kalendarium, pomagający w rozplanowaniu zajęć i organizacji czasu pracy.

Informujemy, że wprowadziliśmy do sprzedaży nowy wzór Książki kontroli. Obowiązuje on od 30 kwietnia 2018 roku. Nowe tytuły oznaczone są symbolami P10u i P11u.

W roku 2018 do naszych Partnerów Handlowych realizujących zakupy marki Tetis kierujemy zaproszenia na dwa programy turystyczne. Wypoczynek na największej z Wysp Kanaryjskich - Teneryfie lub dłuższy pobyt w Ameryce Środkowej  - Panama, Kostaryka, Nikaragua.

Teneryfa zachęca swoim łagodnym, umiarkowanym klimatem dzięki któremu nazywana jest "Wyspą wiecznej wiosny". Pobyt w miejscowości Costa Adeje, jednym z najpopularniejszych kurortów na wyspie. W pobliżu bardzo ładna, szeroka piaszczysta plaża Fanabe, doskonała baza do uprawiania sportów wodnych. W odległości 1,5 km park wodny. Więcej szczegółów u Twojego opiekuna handlowego.

Panama, Kostaryka, Nikaragua 15-dniowa wycieczka objazdowa, z urozmaiconym programem turystycznym. Zwiedzanie rozpoczniemy w Panamie, kolejne dni spędzimy w Kostaryce, między innymi eksplorując dżunglę i miejscowe wulkany. Następnie przejazd słynną Trasą Panaamerykańską do Nikaragui, gdzie zaplanowaliśmy między innymi wizytę w fabryce najsłynniejszego rumu w Ameryce Łacińskiej - Flor de Cana. To tylko niektóre z miejsc i atrakcji, które zostały zaplanowane w tym bogatym programie turystycznym.

Podobnie, jak w poprzednich programach, warunkiem udziału w promocji jest podpisanie deklaracji.

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka