W związku ze znaczącym wzrostem cen papieru, spowodowanym między innymi upadłością jednego z wiodących dostawców na rynku, zmuszeni jesteśmy podnieść ceny druków należących do grup: Druki Akcydensowe oraz Akcesoria Podatnika marki Michalczyk i Prokop.
Wzrost wyniesie 7%. Nowe ceny będą obowiązywać od dnia 21 sierpnia 2017 r. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od Przedstawicieli Handlowych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta.
Jednocześnie informujemy, że w najbliższych miesiącach należy się spodziewać kolejnych podwyżek cen.

Informujemy, że wystartowały "Tetis Premie 2017". Program adresowany jest do Partnerów handlowych spółki Michalczyk i Prokop. Umożliwia zbieranie punktów przy okazji zakupów artykułów marki Tetis oraz ich wymianę na premie z katalogu, dostępne w promocyjnej cenie 1 zł netto za sztukę. Uczestnik otrzymuje 1 punkt za każde 10 zł netto wydane na produkty marki Tetis.

Na rok szkolny 2017/18 przygotowaliśmy bogatą ofertę kalendarzy. Wśród opraw terminarzy szkolnych znajdują się zarówno okładki foliowane barwne jak też oprawy klasycznej kolorystyce, skóropodobne. Kalendarze dla nauczycieli i pedagogów charakteryzują się rozbudowaną częścią zawierającą tabele, plany lekcyjne i arkusze ocen, z powodzeniem zastępujące dodatkowe zeszyty na notatki.

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka