Promocją objęte są wszystkie teczki z serii T-Line.

Zobacz wszystkie teczki biorące udział w promocji: KLIK seria T-Line >>>

Rok 2017 jest dla nas czasem wyjątkowym, świętujemy 25-lecie obecności na rynku. Poniżej prezentujemy film przybliżający działalność firmy, zobaczcie jak prezentują się nasze produkty w rękach najwierniejszych użytkowników, jak zmieniliśmy sie my i jak zmieniło się nasze miasto.

Link do video:https://youtu.be/cNOpaJaJ-eM

Nowe wzory kalendarzy na rok 2018, już dostępne. Jak zwykle przygotowaliśmy szeroką ofertę opraw przeszywanych i gładkich skóropodonych oraz barwnych foliowanych. W naszej ofercie w tym sezonie wśród nowości znalazł się kalendarz „Codzienny”. Tym samym nasz asortyment kalendarzowy poszerzył się o model w formacie A5, z układem kalendarium 1 dzień – 1 strona z sobotą i niedzielą na osobnych stronach. Kalendarz oprawiony w elegancką oprawę skóropodobną Twill o przyjemnym, miękkim chwycie.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Proponujemy świetną wakacyjną zabawę. Do wygrania kolekcja specjalna naszych gadżetów reklamowych dla Ciebie i osoby, którą chcesz obdarować.

Zdobądź dla siebie i przyjaciela t-shirt, kubek i dwa notesy z grafiką Joanny Domańskiej-Wiszniewskiej.

W związku ze znaczącym wzrostem cen papieru, spowodowanym między innymi upadłością jednego z wiodących dostawców na rynku, zmuszeni jesteśmy podnieść ceny druków należących do grup: Druki Akcydensowe oraz Akcesoria Podatnika marki Michalczyk i Prokop.
Wzrost wyniesie 7%. Nowe ceny będą obowiązywać od dnia 21 sierpnia 2017 r. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od Przedstawicieli Handlowych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta.
Jednocześnie informujemy, że w najbliższych miesiącach należy się spodziewać kolejnych podwyżek cen.

Informujemy, że wystartowały "Tetis Premie 2017". Program adresowany jest do Partnerów handlowych spółki Michalczyk i Prokop. Umożliwia zbieranie punktów przy okazji zakupów artykułów marki Tetis oraz ich wymianę na premie z katalogu, dostępne w promocyjnej cenie 1 zł netto za sztukę. Uczestnik otrzymuje 1 punkt za każde 10 zł netto wydane na produkty marki Tetis.

Dołącz do nas na Facebook i weź udział w konkursie na Dzień Mamy. Skorzystaj z wyjątkowej okazji i wygraj zestaw atrakcyjnych gadżetów reklamowych marki Tetis. Zobacz post konkursowy i baw się z nami >>> KLIK

Na rok szkolny 2017/18 przygotowaliśmy bogatą ofertę kalendarzy. Wśród opraw terminarzy szkolnych znajdują się zarówno okładki foliowane barwne jak też oprawy klasycznej kolorystyce, skóropodobne. Kalendarze dla nauczycieli i pedagogów charakteryzują się rozbudowaną częścią zawierającą tabele, plany lekcyjne i arkusze ocen, z powodzeniem zastępujące dodatkowe zeszyty na notatki.

Informujemy, że w sprzedaży pojawiły się kolejne NOWOŚCI w drukach akcydensowych.

Informujemy, że w sprzedaży jest już NOWOŚĆ: faktura (druk 118-2E) – dla jednostek, jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego – wzór pełny dla prowadzących sprzedaż w cenach netto.

W związku z trwającym od dłuższego czasu wzrostem kursu euro, zmuszeni jesteśmy podnieść ceny druków należących do grup: Druki Akcydensowe oraz Akcesoria Podatnika marki Michalczyk i Prokop. Wzrost wyniesie 4%.

Nowe ceny będą obowiązywać od dnia 6 lutego 2017 r.

 

W związku z planowanymi zmianami w przepisach prawa, informujemy, o wprowadzeniu nowych druków do sprzedaży:

109-3E – Faktura odwrotne obciążenie || już w sprzedaży → zobacz więcej
112-2E – Faktura wzór pełny dla prowadzących sprzedaż w cenach netto || już w sprzedaży → zobacz więcej
118-2E – Faktura dla jednostek, jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego – wzór pełny dla prowadzących sprzedaż w cenach netto|| już w sprzedaży →   zobacz więcej
148-2E – Faktura wzór pełny dla prowadzących sprzedaż w cenach brutto || już w sprzedaży → zobacz więcej
501-1 – Świadectwo pracy (wzór obowiązujący od 1 stycznia 2017) || już w sprzedaży → zobacz więcej
511-3E – Ewidencja czasu wykonywania umowy zlecenia || już w sprzedaży → zobacz więcej
511-1U – Umowa zlecenie (druk ten zastąpi od 1 stycznia 2017 dotychczas obowiązujący druk 511-1) || już w sprzedaży → zobacz więcej

W roku 2017 zapraszamy naszych Partnerów Handlowych realizujących zakupy marki Tetis na Rodos.
Rodos – nazywana „wyspą róż”, leżąca w basenie Morza Śródziemnego znana z tego, że ponad 300 dni w roku jest tam piękna słoneczna pogoda. Malownicza, tętniąca życiem, z przepięknymi plażami i ciepłym morzem będzie idealnym miejscem na odrobinę relaksu.
Podobnie, jak w poprzednich programach, warunkiem udziału w promocji jest podpisanie deklaracji.

Kolekcja kalendarzy Michalczyk i Prokop na rok 2017 to szeroki wachlarz drukowanych i skóropodobnych okładek. Harmonijnie dobrane kolory i struktury opraw, sprawiają, że proponujemy kalendarze wyjątkowo eleganckie i niepowtarzalne. Oprócz szerokiego wyboru kalendarzy książkowych proponujemy również kalendarze do domu i biura w formie trójdzielnej, na spiralce lub planerów.

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka